Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube - Szerzői jog?!...

Youtube - Szerzői jog?! [Bővebben lent! ]

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Nagyon sokat gondolkodtam azon, hogy egyes videósok nem tesznek copyright-os zenéket videójuk alá, mert félnek, hogy a Youtube letiltja/némítja azt.

(Ezért inkább sokan nocopyright-os zenékkel dolgoznak.)

A "másik videós réteg" pedig, akármilyen copyright-os zenét alápakol a videója alá, egyszerűen nem törlik/némítják a videóját.


Tehát az a kérdésem, hogy hogy lehet így megoldani, hogy szerzői joggal védett zenét rakjak a videóm alá, esetleg egy partnercég tudna ez ügyben segíteni?


Az értelmes válaszokat előre is köszönöm!

További szép napot! :D



2016. aug. 11. 07:02
 1/3 A kérdező kommentje:
*videójukat
2016. aug. 11. 07:04
 2/3 anonim ***** válasza:

A tippem az, hogy az egyik lehetőség az, ha a jogtulajdonos engedélyt ad a használatára.


A másik, amit már láttam (hallottam) feliratos videóknál: egy picit megváltoztatják (felgyorsítják például) az eredeti zenét, így az automatizált szűrés nem szűri ki.

2016. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :D
2016. aug. 11. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!