Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon nem jelenik meg az...

Facebookon nem jelenik meg az általam kezelt oldal szerkesztőfelülete. Hol tudok ezzel kapcsolatban segítséget kapni?

Figyelt kérdés

Facebook súgóközpontban csak észrevétel bejelentés van,ahol konkrét probléma megoldást nem lehet megbeszélni,a hibaelhárítással kapcsolatos menü meg nem hajlandó betölteni.


A probléma az,hogy nagyjából egy hete az oldal kezelőfelülete (állapotmegosztás) és a hírfolyam nem jelenik meg pc-s felületen (telefonon igen).Három böngészővel próbáltam megnyitni,mindegyiknél ugyan az volt a hiba. Egy ismerősömet felvettem az oldal szerkesztőjének,hogy helyettem posztoljon valamit,de mint kiderült,nála is ugyan az a hiba merült fel.


2016. aug. 11. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Facebookon.
2016. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!