Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fogok valami visszajelzést...

Fogok valami visszajelzést kapni a youtube-tól, ha feljelentettem náluk egy csatornát? Valaki jelentett már fel csatornát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy spam/átverés miatt feljelentettem egy videót,de arra nem reagáltak. Aztán a csatornát is feljelentettem ( bevallom,nem tudtam,hogy van ilyen,most csináltam ilyet először :) ),mert elegem van abból a rohadt csatornából.Ott is a spam/átverések kategóriában jelentettem fel. Volt ott egy ilyen szöveg,megkérhetném,hogy vki elmagyarázná,mit jelent ?

"Nem megengedett nagy mennyiségű céltalan, nemkívánatos, illetve ismétlődő jellegű tartalom közzététele. Emellett a keresési algoritmusok kijátszását célzó metaadatok hozzáadása, a felhasználókat pénzügyi haszonszerzés céljából szándékosan félrevezetni próbáló tartalmak és bármi, ami mesterséges módon növeli a megtekintések, kedvelések, megtekintések vagy egyéb mutatók számát, az a felhasználási feltételeinkkel ellentétes."


2016. aug. 12. 21:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Ó,és ha vki megnézte a linket,elmondaná a véleményét,hogy vajon bele tartozik-e az idézett szöveg szabályaiba ? Ha igen,azt megköszönném :D
2016. aug. 12. 21:18
 2/3 Spion9 ***** válasza:

Helló!


Visszajelzést nem kapsz, továbbá egy feljelentéssel nem foglalkoznak.


Továbbá nem látok linket, így a továbbiakban sajnos nem tudok segíteni.


(Ha a csatorna, vagy a videó bármilyen anyagi, vagy egyéb juttatást kér, olyan dolog fejében ami nem reális, akkor kimeríti a csalás fogalmát. )

2016. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/user/therodrigo236


Itt a link:) Mostmár remélem tudsz segíteni.

2016. aug. 12. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!