Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook ismeretlenek bejelöln...

Facebook ismeretlenek bejelölnek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van hogy egy ismeretlen bejelöl, 1 db profilképe van az is 20 perce lett kirakva. Volt hogy az egy bikinis csaj volt de épp előbb egy plüss maci jelölt be. XD

Ma már kapásból törlöm ezeket de régebben vissza jelöltem és rá írtam hogy honnan ismerjük egymást. De vissza se ír. Ezeknek úgy összesen pár nap alatt lesz 30 ismerőse tehát másokat is jelölget, de nem ír rád nem ír vissza nem küld vírust akkor ennek mi értelme van? Mert ha egy bikinis csaj bejelöl rám ír, dumálgatunk aztán küld képet egy szőrös segg ről aztán bevallja hogy csávó, az egy szivatás de így? ?? Értelmetlen.



2016. aug. 13. 00:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézheti a posztjaidat,hogy miket szeretsz, hogyan lehet odacsábítani, mi az amiről te szeretsz beszélni; és közben nem tudod meg, ki ő. Amúgy nem feltétlenül ellenkező nemű és szerelemről van szó szerintem. Lehet, hogy valaki pl fogadásból csinálja, hogy, "áhh, úgyse tudsz egy plüssmacis profillal egy nap alatt 30 ismerősre szert tenni", vagy ilyenek
2016. aug. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!