Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Prank videózás a YouTubeon,...

Prank videózás a YouTubeon, az alábbiakat hogyan tudom megoldani?

Figyelt kérdés

-Az arcokat ki kell takarni ha nem kérek engedélyt?(gondolom igen)

-Mivel tudok fémet és egyéb anyagokat járdához ragasztani?

-Ha magyar beszéd van benne, szerintetek feliratozzam angolra? Esetleg ez egy ilyen videóban nem fontos?


Nos kb. És mielőtt valaki beszólna, nem tervezek a többiek szintjére süllyedni, bár tudom hogy simán több száz ezreket lehet vele össze szedni, ha elég merész vagy ahhoz hogy másokat idegesíts, és másokban tegyél kárt.


És kis könnyed de egyedi átverésekre gondoltam, stílusosan, és keretek között mielőtt valakit megbántana.

Szerintem nagyon vicces lenne, akarom hogy legyen ilyen videó :D



#átverés #Szívatás.
2016. aug. 18. 23:02
 1/4 anonim válasza:

1.-Szerintem nem kell kitakarni a fejeket,engem legalábbis nem zavarna ha meglátnám magamat egy ilyen videóban.


2.-Hát,én a ragasztóra tippelek vagy esetleg még ha olyanok a körülmények akkor valahogy le is szegezheted a pénzt.


3.-Egy 'prank' videónak szerintem nem az a lényege, hogy beszélj benne,szerintem semmi szükség nincs a beszédre.Esetleg valami morgások vagy ilyesmi hangok kiadása, de annál meg mindegy hogy Magyar vagy-e vagy sem.

2016. aug. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a prank videóimnak ki akartam találni egy fantasy karaktert, és az ö ostobaságát akartam prank videóknak használni. Köszönöm, bár a legtöbb ragasztó nem elég jó, persze én is ragasztóra gondoltam.
2016. aug. 19. 02:36
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Jogszabály írja elő, hogy engedélyt kell kérned, ha valakit szeretnél megjeleníteni a videóban. Ha nem kérdezed meg könnyen megütheted a bokád.

Viszont, ha nem tisztán kivehető az arca, vagy csak elsétál előtted, hagyhatod. De ha szól, hogy takard ki, mindenképp torzítsd el az arcát.

Remélem segítettem. :)

2016. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyilvános helyen nem kell engedélyt kérned.
2016. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!