Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Két gépet használunk, és két...

Két gépet használunk, és két böngészési előzményt is mutat a gépem. A sajátomét és a páromét is. AZ övé szintúgy. Hogy lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Szóval két gép van itthon, és a párom és én is a sajátunkat használjuk. Én rendesen, párom wifin keresztül. A böngészési előzmények viszont megjelennek mindkettőnknek. Szóval én látom a saját, és a párom böngészési előzményeit is, és ő is szintúgy az ő gépéről.

2016. aug. 20. 04:09
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Mert ugyan azzal a profillal vagytok bejelentkezve.
2016. aug. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy épp, hogy nem. Mindkettőnknek van saját gooogle fiókja, és ezért nem értem, hogy miért jelzi így ki. Az előzményeknál előbb megjelenik az övé, szóval (párom neve) PC, alatta meg az enyém. Most kezdtük így használni. Eddig a wifit csak telefonra használta a párom, de most saját gépe van. Nem vagyok nagy szakértője a témának.
2016. aug. 20. 05:06
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


ezt szüneteltesd..

sztem valamilyen szinten össze van kapcsolödva a 2 fiókotok... vagy be szoktatok lépni egymás gépén is.. mert ilyet nem csinálhat a google ezért mert 2 gép 2 külön acc egy háztartáson belűli ip alapján egymás dolgait láthassátok.. ez komoly gáz volna... vmit nagyon elszúrtatok..

2016. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Megpróbálom.
2016. aug. 22. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!