Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook élő videónál ez mit...

Facebook élő videónál ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt időszakban az egyik ismerősöm több alkalommal is bejelentkezett élő adásban. Azonban igen sokszor 2 percen belül a táblagép kiadta, hogy az élő videó véget ért, de amint kiléptem belőle és vissza, már folytatódott az adás. Elvileg nem köszöntem be, tehát nem láthatta, hogy nézem, bár én még nem ismerem annyira a rendszert (nálam pl. nem is érhető el ez a funkció). Ennek ellenére nem tartom kizártnak, hogy az illető blokkolt az adásból, csak nem tudom, hogy akkor hogyhogy vissza tudtam menni? Vagy csak szimplán hibás a rendszer és ezért dobálgat ki az élő adásból? És ami érdekesebb, hogy táblagépen gyakrabban lép ki, mint ha számítógépen csatlakozok.


Másik kérdés: miért van az, hogy már szinte mindenkinek elérhető ez a funkció, csak nekem nem? Zuckerberg azt nyilatkozta április végén, hogy napokon belül elérhető lesz a rendszer mindenki számára, ehhez képest 3 hónap telt el, de se a gépen, se mobilon, se táblagépen nem látom, pedig a legfrissebb verzió van jelen mindegyiken az alkalmazáásból.



2016. aug. 21. 01:32
 1/2 anonim válasza:

Szia! elég valószínű, hogy a táblagéppel, vagy a wifi környékén kell a hibát keresni.


Live videót Én is szoktam készíteni de ehhez telepítenem kellet egy applikációt.

[link]

2016. aug. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Viszont ezzel az applikációval sajnos csak az oldalon tudsz élő videózni, magánemberként viszont nem. Az ismerőseim pedig magánemberként élő videóznak.
2016. aug. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!