Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube miért nem számolja a...

Youtube miért nem számolja a megtekintéseket?

Figyelt kérdés
Van pár videóm fent, és egy amit 1 hete raktam fel nem nő. pedig a többi videónak rendesen mutatja hogy naponta nézik, ennél semmi. A mostani 68 as megtekintést is kín szenvedve írta ki. Meg egyébként meg is osztatom, meg olyan oldalra is feltettem, ahol mások feliratkozására, vagy videók megtekintésére pontot kapok, és így ott azt írja hogy kb. 300-an már megnézték. Többi videómat is tettem ide fel, és azok yt-on is pont annyi volt a megtekintés.
2016. aug. 22. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor eléri a 300-as nézettséget akkor megáll a számláló és feldolgozza a rendszer a valós nézettséget. Kivonja ami lapfrissítések által lett növelve, ami robotok és egyéb látogatást elcsaló művelettel növeltek, majd azután írja ki a valós nézettséget.

Azt már eleve rosszul csinálod hogy irányított módon nézeted meg másokkal, ugyanis az lehet hogy statisztikát növel, de nem lesz reális nézettség sem népszerűség. Csak magadat csapod be vele.

2016. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen de a többi videónál szép lassan 10-50-esével növelte. Egyedként azért csinálom így ,kb 300-500 megtekintésig, hogy előresorolja a videómat, vagy ajánlta.
2016. aug. 22. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!