Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » DIGI modem USB tárhely nem...

DIGI modem USB tárhely nem jelenik meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem rég lett bekötve a DIGI internet/TV kombó, és kaptunk hozzá egy ZTE márkájú modemet (ZXHN F668). Hogy őszinte legyek, soha nem hallottam korábban erről, de nem baj. Nos, az a helyzet, hogy ezen van egy USB port, ami ugye arra van kitalálva, hogy pendrive-ot, külső HDD-t rádugva az összes arra a hálózatra csatlakoztatott eszköz lássa azt. Én ezt egy pendrive-val ki is akartam próbálni. A gépről rámásoltam egy filmet, majd bedugtam a modembe. Először vilogott az USB LED-je, majd, egyben azóta folyamatosan világít. Asztali PC-n (ethernet kábeles csatlakozással, modemből azonnal gépbe) meg is néztem, hogy látom-e. Megnéztem a fájlkezelőben a Hálózat mappában, és az otthoni csoportban is, de egyikben sem találtam meg. 192.168.1.1 ezt beírva bejön az az oldal (ZTE sajátja), és az látja a pendrive-ot, sőt, azt is tudja, mennyi hely van még szabadon, márkáját, hasonlókat. De ez a retek ZTE semmi segítséget nem adott, hogy hogyan kellene beüzemelni ezt. Valamit esetleg erről tudtok? Vagy hívjam fel a digit?

2016. aug. 25. 23:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!