Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Párkapcsolati zűr a firefox...

Párkapcsolati zűr a firefox miatt?!

Figyelt kérdés
Múltkor barátnőmnél töltöttem a napot és amíg ő serényen készülődött, én gondoltam meghallgatok pár számot a youtube-on és kicsit böngészgetek. 1-2 óra elteltével vissza adtam neki a laptopját majd pár nappal később meglepően tapasztalta, hogy onnantól kezdve, hogy én hozzám került a gép nincsenek meg a firefox előzmények. Rohadt kellemetlen helyzet mondanom sem kell, hiszen VALÓBAN NEM TÖRÖLTEM KI SEMMIT! És ez tuti! Nem is néztem semmi olyat amit törölnöm kellett volna (nem is hiszem hogy egyáltalán lenne ilyen tartalom). Bújtam a netet, hogy mi okozhatta ezt, de semmit nem találtam. Erre a minap ismét hasonló helyzet alakult ki, megint ott töltöttem a napot és megint használtam a laptopot. Megkaptam a gépet ÉS MEGINT UGYAN AZ TÖRTÉNT! Pedig SEMMIT nem töröltem ki! Összesen két számot hallgattam meg a neten de megint törlődtek azok az előzmények SŐT még a facebookja is megnyílt valahogy pedig bezárta! Mondanom sem kell irtó kellemetlen szitu és valóban nem csináltam semmi "rosszat" és a facebookjába sem kontárkodtam bele de még csak bele sem pillantottam és meg sem nyitottam mivel 100%osan bízok benne. Érthetetlen a helyzet. Ezt követően magamhoz vettem a gépet és böngésztem rajta kicsit úgy is mikor ott ült mellettem hátha megint kitörlődnek az előzmények és akkor látja hogy nem vagy "bűnös" de természetesen ez alkalommal semmi nem történt... Valaki tud erre valami magyarázatot??? Tényleg lelke van a gépeknek? Féltékeny rám a laptop? De viccet félre téve MI A FENE LEHET EZ?
2016. aug. 26. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Barátnőd hülyít. Hogy miért, az valami női titok.
2016. aug. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos a kereső nem mentette el, vagy vmi beállítás miatt rövid ideig tárolódik. De miért fontos az előzmények? Ha más gépét használja vki, és kíváncsi miket nézegetett, milyen oldalakat nyitott meg, akkor az előzményeknél megnézheti. Inkább örülnie kellene, hogy nem tudtad megnézni, miket nézegetett.

Az nagyobb probléma, ha a könyvjelzett dolgok tűnnek el, az nagyon tudna bosszantani.

Amúgy a firefox nem egy stabil kereső, lehetnek ilyen furcsaságai, én nem használom.

2016. aug. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!