Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az Overwatch mitől lagolhat...

Az Overwatch mitől lagolhat ennyire? (ps4)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám a következő.

Sosem volt semmi probléma az internetes játékokkal Playstation 4-en, de amióta megvettem az Overwatchot egyszerűen csak a baj van vele. Kb az első frissítésik minden oké volt vele, viszont az első frissítés után elkezdtem lagolni.

Nagyon sok forumot olvastam ilyen témában viszont a megoldást senki nem tudta megmondani. Írtam már a Blizzard supportnak is, nem is egy levelet viszont ők sem tudták megoldani ezt a problémát. Beszéltem már a szolgáltatóval is (Telekom), ők annyit mondtak, hogy valószínűleg a feltöltési sebességgel van a gond. A letöltési 20mbps a feltöltési sebesség 1 mbps. Sosem volt semmi gond vele..

A nagy konzultáció előtt még azért kitakarítottam a ps-t, meggyőződve arrol, hogy nem input lag és csináltam rajta egy Restore Database-t + újra telepítettem. Megnéztem a router beállításait, viszont ott minden rendben volt, bár különbense tudtam volna állítani sok mindent rajta, mivel ez egy Speedport router+modem megoldás, tehát a legalapabb amin nem lehet semmit se beállítani csak a Telekom tudná.

Egy hete azt vettem észre, hogy kb 3 órát tudok játszani, ami elég érdekes volt. Majd 3 óra játék után elkezd lagolni. Megmértem előtte is és utánna is és azt vettem észre, hogy a stabilitás a játék után nagy mértékben csökkent. Tapasztalom, hiszen telefonon alig tölt be egy képet olyan mértékben lelassul a net.

Lehetséges, hogy van valami limit ami utan nem töltene olyan mértékben le és fel mint 3 óraval előtte ?

Mi lehet a probléma és mi lehet rá a megoldás?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2016. aug. 26. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
ha azt mondták hogy gyönge a feltöltésed akkor gyönge is ! magas a pinged oszt azért laggolsz nem kell ezen mit túlfigurázni. vegyél jobb nettet .
2016. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A 30 körüli az miért magas? A másik meg hogy akkor egy ideig miért jó ? Ha nem felelne meg a feltételeknek akkor fel sem engedne a szerverre, nem?
2016. aug. 26. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!