Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudja lejátszani...

Miért nem tudja lejátszani normálisan a youtube a hosszabb videókat?

Figyelt kérdés

Ha elindítok egy rövidebb videót, azt minden gond nélkül lejátsza. Viszont 23. percnél (bármelyik videónál) megáll a kép és a hang belassul, egészen addig, amíg vége nincs a videónak. Olyankor vége a hangnak és csak a kép megy, egészen a végéig, úgymond behozza a lemaradást. Pl. 30 perces videó. 23. percig pöpec, onnantól megáll a kép és 7 percig csak lassú audiót hallasz. Majd újabb 7 perc és mennek a képkockák hang nélkül. Ha ilyenkor beletekerek, akkor normálisan folytatja mintha mi sem történt volna, egészen amíg le nem telik újabb 23 percet.

És ezt csak a youtube csinálja. Indavideo, videa, online filmek gond nélkül mennek.

Mit tehetek?

Egyszer már megjavult, de aztán frissített a mozilla és megint nem jó.



2016. aug. 28. 22:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálhatod másik böngészővel, nagyobb tárhelyet beállítani a mozillának, esetleg a javascriptet kikapcsolni (bár akkor lehet nem megy a videó sem, nem tudom) Feltenni új javat, flasht (bár ezeket nem tudom használ-e a yt), átállíthatod html5-re a lejátszást vagy ha írogatni meg ilyesmiket nem akarsz csak videókat nézni, akkor használhatod az smplayer smtube-ját, az egy külön program, én már csak azt használom youtube-ozáshoz, mivel meguntam a reklámokat meg a böngészők szaaaarakodását.
2016. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!