Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a facebookon az...

Hogyan lehet a facebookon az újabb ismerősök listáját elrejteni a, , párod? Elől"? (Mert, , barátnőm ezt tette, és azóta hirtelen megnőtt az ismerősi száma 3-4 fővel)?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyunk együtt. Bár én már nem bízok benne, elcsíptem, hogy más pasikkal telefonál. Tehát nekem már csak szexre jó a csaj. De pár hete a facebookon az újabb ismerősök listáját is elrejtette előlem, holott hirtelen 3 vagy 4 fővel is emelkedett az ismerősi száma (ugye nagyon kevés van neki, így a 3-4 fő az ő esetében soknak számít.
2016. aug. 29. 04:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem vgy idézőjelbe téve, vagy kérdőjellelel megjelölve a párod, barátnőd szócskákat, mert szerintem már nem sokáig. Ordas...
2016. aug. 29. 04:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy el lehetne rejteni, szerintem csak egyszerre írja ki a legutóbbi pár új ismerőst.
2016. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Saját profil / Ismerősök / Kezelés (ez egy ceruza ikon a sor legvégén, az Ismerősnek jelölések és az Ismerősök keresése gombok mögött) / Adatvédelmi beállítások.


Ha ez megvan, Ismerősök listája / Ki láthatja az ismerőseid listáját? >>> Ezt állítsd 'Csak én' -re. Így a csaj is csak a közös ismerőseiteket fogja látni.

2016. aug. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

En is felveszek uj ismerosokot, de egyihez se nyultam es nem is fogok. Bar nem is telefonalok veluk. Nem tudnal inkabb nala rakerdezni, miert telefonal veluk?

N

2016. aug. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha már csak szexre kell neked, miért érdekel mennyi új ismerőse van?

Nekem nincs párom, de az ismerőseim rejtve vannak.Csak én látom őket.

2016. aug. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

+ infó a #3-mashoz:

Az Ismerősök listája / Ki láthatja az ismerőseid listáját? -nál Egyéni beállítást is meg lehet adni, hogy konkrétan ki elől szeretnéd elrejteni.

2016. aug. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!