Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook-on 8 embert követek...

A Facebook-on 8 embert követek, akik nem az ismerőseim. Hogy lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Soha, de soha nem kattintottam a "követés" gombra, mégis most, hogy kicsit átszerkesztgettem az adatlapomat, megláttam, hogy 8, számomra ismeretlen embert követek. Igaz, mindegyikükkel van több közös ismerősöm, de egyrészt a hírfolyamomban egyetlen egyszer sem jelent meg az ő bejegyzésük/megosztásuk, másrészt életemben nem használtam a "Követés" funkciót, harmadrészt számomra totál ismeretlenek voltak, még csak arra sem emlékszem, hogy ránéztem volna az adatlapjukra (és mondjuk véletlenül megnyomtam volna a követés gombot), de nem is szokásom ismeretleneket böngészni. Vírus vagy ez is a Face egyik hülyesége, hogy ismerősnek ajánlás helyett követni kezd helyettem olyanokat, akikkel közös ismerősöm van? Feltörni nem hiszem, hogy feltörték.

#Facebook #ismerős #követés ismeretlen
2016. aug. 31. 15:12
 1/2 anonim válasza:

lehet régen bejelölted őket, de ők nem jelöltek vissza.vagy nagyon régen bekövetted őket?

nekem is régen be volt kapcsolva,hogy követhetnek.aztán évekkel később random emberek írtak rám,hogy ki vagyok? nem emlékeztek rá,hogy bekövettek.

amúgy a tevékenységnaplóban vissza tudod nézni,hogy mikor követted be őket.ez kicsit segíthet

2016. aug. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem jelölök be ismeretleneket, soha nem is jelöltem be ismeretlent. A tevékenységnaplóra gondolsz egyébként? Ott az is megjelenik, ha valamit lájkoltam, szóval ha mondjuk tavaly óta követem őket (mit tudom én, mióta), akkor napokba telne, mire rátalálnék. De különben azóta visszavontam az általam be sem jelölt követéseket. Most 0 embert követek. Csak ugye jó lenne tudni, mi történt. Facebook vírus egyszer bejelölt helyettem kb. 80 embert, csak néztem, kik igazolnak vissza, négyet ismertem közülük, a többit töröltem, viszont mint az ismerősnek jelölésekkor, a követéseknél is több közös ismerősünk volt. Gondolom akkor ez is vírus lehetett, jobban végiggondolva.
2016. aug. 31. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!