Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok az internet...

Miért nem tudok az internet parancsikonokhoz (weblapok) társítani böngésző programot hogy azzal nyissa meg?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje van ez a probléma, azt hiszem valamelyik Windows frissítés után kezdődött rögtön az első bekapcsoláskor, hogy érvényesítette az előző este (kikapcsolás közben) telepített frissítéseket, de csak most, hogy sokadjára belebotlottam abba hogy válasszon programot a megnyitáshoz és a Windows áruházon kívül nincs ott semmi, segítséget kérnék.

Mégis mit lehet ilyenkor tenni?

Egyébként a probléma azzal is járt eleinte hogy minden alkalommal ahogy megnyitottam a Chrome-ot, megkérdezte hogy ezt választom-e alapértelmezett böngészőnek, mikor már rég az volt, és minden egyes alkalommal megkérdezte, nem érdekes hogy én már megmondtam hogy igen..

És erre később rányomtam hogy ne kérdezze meg később, és már nem zavart.



2016. szept. 3. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ha nem működik akkor miután megnyitottad amit a link kért (Gépház->Rendszer->Alapértelmezett alkalmazások), alul menj rá hogy alapértelmezések megadása alkalmazásonként és állítsd be itt

2016. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De sajnos a probléma itt is jelentkezik:

[link]

Nem ajánl fel böngésző programokat hogy kiválasszam.

2016. szept. 4. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak az Edge böngésző lehet alapértelmezett, mást nem fogad el a Windows10.
2016. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dehogynem, hisz egy jó ideig volt a Chrome.

De mondom hogy semmit nem ajánl fel, még az Edge-et sem, és ez itt a gond.

A mellékelt képen látszódik hogy az Edge-et sem lehet kiválasztani.

2016. szept. 15. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Tűzfala be van állítva?
2016. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen beállításra gondolsz pontosan?
2016. szept. 19. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, nem mentél rá arra hogy "alapértelmezések megadása alkalmazásonként" (a képeden alul, narancssárga)
2016. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most már jó! :)
2016. szept. 21. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!