Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nálatok se megy a PH?

Nálatok se megy a PH?

Figyelt kérdés
2016. szept. 4. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam se,biztos van valami a szerverrel.
2016. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 belapus ***** válasza:
"Kedves PH olvasók, felhasználók, fórumozók! Mint azt bizonyára már észrevettétek, egy ideje nem érhetőek el az oldalaink :( A leállás oka, hogy egyik szerverünkben hardverhiba lépett fel, aminek elhárításán egész éjszaka dolgoztunk, ám egyelőre nem végeztünk. Igyekszünk minél előbb visszatérni, de ehhez még időre van szükségünk. Megértéseteket és türelmeteket köszönjük, elnézést az okozott kellemetlenségért!"
2016. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyébként ma már kérdezték http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__80..

És facebookon is írtak róla [link]

2016. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

azt hittem mostanra kész lesz de nem...

már lassan egy napja nincs, a gyk örülhet

2016. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4.Ez nekik csak jó lehet,bár én csak a MA-t használtam,itt meg a mobilos kategória nem váltja ki.
2016. szept. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem jobb lenne egy bérelt szerver nekik.
2016. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a faxabukon megy az okoskodás 😐
2016. szept. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg jövő hétvégére már működni fog.Én most nem nézem meg a fészbukot,gondolom nem írnak róla semmi érdekeset.
2016. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
most már jó. sajnos egy órányi hsz elveszett, de még mindig jobb mintha másfél hónap(full backup) veszett volna oda. 😅
2016. szept. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!