Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtuben a "nem listázott"...

A Youtuben a "nem listázott" videókat akkor se mutatja, ha az illető nevére keresnek és úgy nézik meg a videóit?

Figyelt kérdés

2016. szept. 6. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom akkor sem.
2016. szept. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak az az érdekes h alig töltöttem fel, és nem listázottként állítottam be, aztán máris lett 3 megnézésem.. nem értem a dolgot.

esetleg a feliratkozók kaphatnak értesítést ilyenkor? nem jut eszembe más lehetőség ...

2016. szept. 6. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Az csak véletlen lehetett. Ha feltöltéskor "Nem listázott"-ként állitod be, akkor a YouTube nem értesiti feliratkozóidat. De ha Te ezután "Nyilvános"-ra állitod, ugy minősiti, hogy uj feltöltés és akkor elküldi az értesitéseket.
2016. szept. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, pedig én feltöltéskor eleve "nemlistázott"-at állítottam be, és ezért nem értettem, hogy a frászba lett szinte azonnal 4 ill. 3 megtekintés ....
2016. szept. 7. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!