Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudom, hogy valaki...

Honnan tudom, hogy valaki letiltotta-e a tőlem jövő üzeneteket facebookon?

Figyelt kérdés
Az adatlapját látom, de az utóbbi időben nem jelenik meg,hogy mikor volt fent utoljára.

2016. szept. 6. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem jelenik meg hogy mikor volt fent utoljára akkor több napon át nem volt fent vagy kitörölt, és azért :D

És ha letiltotta hogy ne tudj neki üzenetet írni akkor nem lehet neki üzenetet írni, nem is küldi el, azt írja ki hogy ez a szeméj nem kap tőled üzenetet vagy valami ilyesmit ír ki :D

2016. szept. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha törölt volna, akkor az adatlapját sem látnám, nem? És közben rájöttem, hogy ha letiltotta volna az üzenetet, akkor az adatlapján nem jelenne meg az üzenetküldési lehetőség. Talán csak a chatet tiltotta le, azért nem látom.
2016. szept. 7. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!