Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Banggood.com oldalon egy...

A Banggood.com oldalon egy úgynevezett "snap up" akció van. Ha nem én "nyerem" meg a terméket, visszautalják a vételárat?

Figyelt kérdés

[link] Az oldalon lent van egy leírás, de nem tudom értelmezni az alábbi mondatot: "Snap-Up item(s) can not be refunded money back but can be changed for new one in those situations (Please check“Support FAQ” for more details)"

Ez úgy általánosságban szól, ha pl nem kell mégsem az áru, vagy, ha befizettem rá és nem én nyerem, akkor a pénz is úszik?



2016. szept. 8. 07:42
 1/2 anonim válasza:
Ne aggódj emiatt, esélytelen nyerni bármi értelmeset. Amit meg megnyersz, másnap ugyanarra az árra promózzák. Egyébként pedig amikor rányomsz a RUSH TO BUY gombra a termékadatlapon, akkor feljön egy ablak, hogy "nyomj később" vagy "elfogyott". Ha nem ez az ablak jön fel, hanem a Paypal, akkor nyert ügyed van, mert Te nyerted és 30 perced van fizetni.
2016. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Ma már próbáltam, sikertelenül... :D és rájöttem a működésére, viszont olvastam olyan kommentárokat, hogy a szervertől való távolsággal, időkéséssel okoskodtak, meg, hogy így úgy... Annyira már nem is értettem, de beletudok gondolni, hogy néhány ember a világon erre van kiélezve és egy átlagembernek esélye sincs ilyenekkel szemben.
2016. szept. 9. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!