Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit lehet tenni, ha Facebook-o...

Mit lehet tenni, ha Facebook-on töröltem a bejelentkező névként használt e-mail címet, és most nem enged belépni?

Figyelt kérdés

Butaságot csináltam: a régi mail címem már nem létezik, megszűnt a szerver (@postafiok.hu), de az a bejelentkező nevem. Azt hittem, a kettő független egymástól, és töröltem a régi címet. Most bejelentkezéskor ezt modja:


"Our systems show that this email address was recently removed from your account."


Valahogy a Google fiókon keresztül legutóbb beengedett, de a régi címet nem lehet felvinni (ellenőrző levelet akar küldeni oda), és a nevet sem lehet megváltoztatni, csak telefonszámmal, azt meg nagyon nem akarom megadni.


Ilyenkor mit lehet csinálni? :(



2016. szept. 8. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi nem fog történni ha megadod a számodat, minden komoly oldal ezt használja megerősített biztonsági funkcióként (biztonságosabb mint a e-mail).
2016. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz megadni a telefonszámod. Ahogyan az első válaszoló is írta, erre biztonsági okokból van szükség. Nem fognak hívogatni, és emelt díjas SMS-t sem fognak küldeni.
2016. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, közben megtaláltam a triviális megoldást. Nem csak a mail címmel lehet bejelentkezni, hanem a rendszer által kreált user névvel, amit eddig nem is használtam semmire.

:)

2016. szept. 10. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!