Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Huawei E3372 4G LTE USB...

Huawei E3372 4G LTE USB mobilinternet modem miért nem működik?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete vettem egy laptopot és hozzá járt ez:Huawei E3372 4G LTE USB mobilinternet modem

4 napig működött szépen nagyon jó volt.

Aztán tegnap ki írta hogy van egy frissítés, és én frissítettem le frissült és vártam 15 percet kb semmitsem csináld. Bele kattinottam hogy be kapcsoljam az insternetet de az írta hogy nincs csatlakoztatva eszköz vagy valami ilyesmi.. ujra indíottam a gépet és ugyan azt csinálta. Meg kerestem a mappáját a mobil internetnek (T-mobile) ott se indult. Ki vettem a telepítőjét és a fájlokat ne uninstal- olatam. El akartam indítani a setupot hogy telepítse fel de nem csinált semmitsem. Fel mérgelt és Gyári vissza állítást csináltam a laptopon mondom hátha vissza kerül minden úgy ahogy meg vettem. Minden ugy is volt persze az internet kivételével. Tanácstalan vagyok.. hol tudom mondjuk le tölteni hozzá azta programot hogy be tudjam kapcoslni a mobil internetet?



#internet #mobil #USB #4G #LTE #Huawei E3372 4G LTE USB mobilinternet modem
2016. szept. 9. 15:57
 1/1 Zsolti777 válasza:
Ugyanebben a cipőben járok! Ha tudsz már megoldást írd le légyszíves
2017. febr. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!