Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi 1000 modemet cseréltek!?...

Proog kérdése:

Digi 1000 modemet cseréltek!? (többilent)

Figyelt kérdés
Bekötettem a digi 1000 internetet szép és jó volt midnen hibátlanul ment a gigabites net stbstb. Behalt a gyári modemjük ami wifiként is szuperűl működött aztán kijöttek és lecserélték a modemet nem csak nálam még jó pár ismerősnél is ..Nah már most.. Össze kötötték és elmentek.. se konfig semmi.. másnap vissza jöttek mert rájöttek hogy birkák voltak.. aztán ujra bekötötték és rákötötték a saját Asus routeremet..a problémám az hogy gyenge a routerem max 300MB / sec . A modemből egy lankábel bele megy a routerembe a routerből a gépembe és igy van netem meg wifi is .. ha kihuzom a routerből bedugom közvetlen a gépe akkor is van netem. a probléma az hogy bedugom közvetlen a gépembe aztán egy másik lan kábelt a modemből a routerbe akkor nincs wifi...ha forditva csinálom akkor meg a gépembe nincs net de van wifi.. a digi modem neve amit kihoztak nekem ZTE ZXHN F620. Gyakorlatilag akármit állitok be akkor is csak egy lanból van net a modemen ugye van lan1,lan2,lan3,lan4 a problémám az hogy nekem nem a routeren keresztül kell a net... a router a család miatt van..én közvetlen a modemből akarok netet de akármit csinálok nem jön össze mert vagy csak a gépembe van net vagy csak a routeren keresztül nekem meg az nem jó . Ötlet tipp tanács?

2016. szept. 9. 17:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!