Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen rendelt terméknél, ha...

Ebayen rendelt terméknél, ha a munkahelyem címét adom meg, ott át tudom venni?

Figyelt kérdés

Vagy értesítési címen? Vagy van esély, hogy a posta hozza ki, azok meg állandóan szórakoznak, a lakcím kártyán nem ez a cím...

Állandó lakcímem szülőkhöz van bejelentve és az messze van.

Angliából jönne a csomag.



2016. szept. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra a címre fogják küldeni amit megadsz. Ha a munkahelyed címét adod meg akkor oda fogják vinni.
2016. szept. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt értem, de a mpl szokott szórakozni, hogy nem az a cím ami lakcímkártyán van.
2016. szept. 10. 15:50
 3/6 belapus ***** válasza:

Nem foglalkoznak azzal, hogy mi áll a lakcímkártyádon.

Nem kell azonosnak lennie a számlázási és szállítási címnek.

2016. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pinkpancser ***** válasza:
Ha postás hozza akkor a megadott címre viszi. Ha futár hozza, akkor úgyis felhív és lehet címet egyeztetni. Én is otthonra rendelek mindent, de ha délelőtt jön akkor szólok, hogy melóhelyre hozzák.
2016. szept. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszönöm a válaszokat!

2016. szept. 10. 16:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan vesed h az MPL fogja kivinni?!:D Nekem is jött onnan csomagom,sima postáz hozta ki,meg másnak is rendeltem munkahelyére és rendbe meg kapták
2016. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!