Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vodafonenál milyen az internet?

A Vodafonenál milyen az internet?

Figyelt kérdés
A telefonos előfizetésekhez van adatforgalom, mennyire gyors? És lassítás után mennyire használható?

2016. szept. 10. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mobilnetre fizetsz elő akkor van korlát így csak akkor ajánlott ha nagyon alapdolgokra használod.Jó a lefedettségük úgy hogy minőségileg az egyik legjobbak.Lassítás után 128KB/Sec ami tényleg ilyen GYK szintű oldalakra jó csak.
2016. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az új előfizetések szerint már tényleg korlátozott adatforgalom van, ami ha lement,automatikusan plusz költségért (azt hiszem 500ft) kapsz még valamennyit. Ha ez is lement, akkor ezután max újra tudsz igényelni, szintén pluszban. Én évekkel ezelőtt kötöttem náluk szerződést,a mikor még úgy van, ha lemegy az adott adatforgalmat, akkor lassítják csak, viszont lassítás után nekem teljesen használhatatlan, még más szolgáltatónál lévő barátaim vígan használják. Én nem ajánlom, én is a váltáson gondolkozom.
2016. szept. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ha csinálok egy telefonos előfizetést, és elfogy az a mennyiségű adatforgalom ami a csomagban van, utána nem lassítanak, hanem nem lesz és rendelnem kell?
2016. szept. 11. 07:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha elfogy, akkor a mobilodon sms-ben jelzik és akkor rendelhetsz hozzá.
2016. szept. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!