Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, ha a facebookom...

Mit tegyek, ha a facebookom és az email fiókom is feltörték?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma jelzett a tefonom,hogy ismeretlen helyről bejelentkeztek a facebookomba és ráadásul a jelszavam is megváltoztatták. Kaphattam volna új jelszót,csakhogy az email fiókom jelszavát is megváltoztatták és nem tudom megnézni, hogy milyen új jelszót kaptam a facebooktól. Próbáltam olyat,hogy egy másik email címemet megadtam, és a facebooknak le kellett fotóznom egy okiratomat, hogy igazoljam magam. Azt írták dolgoznak rajta és letiltották a facebookom.. De ennyi.. Mire számíthatok? Fogom még tudni használni a facebook fiókomat?

2016. szept. 11. 17:54
 1/3 anonim válasza:
Hasonló a helyzet. Megtudtad azóta ki volt az?
2017. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Sziasztok! Nálam is hasonló a helyzet, szerencsére vissza tudtam állítani. Az a helyzet viszont, hogy ez másodszorra fordul elő két-három hónapon belül. Az emailom és a hozzá tartozó facebook fiókom is rendszerint feltörik. Lassan kezdek félni... mi a fene..


Be voltam lépve a facebook-omra, amikor kaptam az értesítést, hogy másik böngészőből léptek be (Békés megyei vagyok és valaki Kaposvárról lépett be). Megváltoztatták a jelszavaim. Nem tudom ezt hová tenni. Miután sikerült "visszaszerezni" a fiókom, a facebook biztonsági beállítást követően jelezte, hogy milyen tevékenységet hajtottam végre az utóbbi percekben. Rendszerint semmit, viszont egy alkalmazás mind a két esetben telepítésre került: "YAHOO! Compact Importer", amit nem én töltöttem le. Mind két esetben ez az alkalmazás került idegen módon a facebookom-ra. Bocsánat, a hülye megfogalmazásért...

2017. ápr. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenesetre számomra is rejtély, hogy ez hogyan történhet meg, és kinek van szüksége az én fiókjaimra, holott semmi érdemleges dolgot nem tartalmaznak. Egy átlagos hétköznapi halandó vagyok, nincsenek ellenségeim és titkolni valóim... -_-'
2017. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!