Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Neha kihagy az internet...

Neha kihagy az internet (bridge). Hogy derithetem ki hol a hiba?

Figyelt kérdés

Itthon bridgeben van csatlakoztatva 2 router es a slaverol wifizek. Amikor jatszom neha 1-5 masodperces kihagyas van a netben, kb 1-5 percenkent. Legalabbis igy erzekelem. Szeretnem megallapitani, hogy a gepemben, a slaveben, vagy a masterben van esetleg a hiba.

Mivel jatekon kivul nagyon nem veszem eszre, mert kis kihagyasok vannak, es azert nem folyamatosan, ezert nem nagyon tudom tesztelni mas eszkozzel. Arra gondoltam, hogy talan lehet egy alkalmazas ami figyeli a net folytonossagat (aktivitasat), es szepen haladok visszafele, slave-master-vegul ethernet wifi helyett. Tudtok esetleg ajanlani ilyen alkalmazast? Vagy mas megoldast? Koszi.



2016. szept. 12. 11:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!