Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom ezt a Yahoot ki...

Hogy tudom ezt a Yahoot ki venni a Firefox keresőből? Mikor be írok valamit a kereső mezőbe Google helyett Yahoo jön be.

Figyelt kérdés

Van a kereső rublikában egy kis zöld plusz jel ami mellé az van írva hogy Get the best of (és ennyi látszik ha belel kattintok csak az jön be hogy a keresőszolgáltatás nem tudja telepíteni.)


A keresésbe állításoknál ki vettem a Yahoo mezőből a pipát de még mindig a yahoval keres. Ha át állítom Googléra akkor is vissza állítja.


2016. szept. 13. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.


about:preferences#search


pipa ki-be, illetve eltávolítás gomb is van.

2016. szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ott rá mentem hogy el távolítás el is tünt az a ikon de be írokúj panelbe valamit és a yahoo hozza be.
2016. szept. 15. 09:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Mintha meg szállta volna a firefoxot.
2016. szept. 15. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, pont ezzel görcsölök én is. Át is álltam Chrome-ra, míg valami megoldást nem találok.
2016. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elég bosszantó mi? Nem tudom hogy fúrta be magát oda így. És hogyan lehetne ki venni? De már újra raktam meg minden és semmit nem használt. Volt már ilyen hogy egy másik honlap ugyan így be fúrta magát és nem tudom hogy oldódott meg.De az újra rakás nem használ neki. Meg az se ha ki törlöm a Firefox beállításokból.
2016. szept. 19. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Le kellene futtattni egy online scannert, például ezt:

[link]

2016. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!