Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit csinálnak Magyarországon...

Mit csinálnak Magyarországon ennyi ideig egy Aliexpressről rendelt csomaggal?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy pólót, elvileg China Post Registered Air Mail-lel jön. Augusztus 25-én repülőre is tették, de ez az utolsó állapot a nyomkövetésnél:

[link]


Ennek már rég Magyarországon kell lennie. Mit csinálnak itt vele ennyi ideig? Sokszor rendeltem már innen, de repülőre kerülés után kb. 5 nappal meg is kaptam a csomagot. Lehetséges, hogy elkeverték itt Magyarországon?



2016. szept. 13. 11:03
 1/7 kebot válasza:
100%
Ez nem azt jelenti, hogy repülőre tették. Valszeg a kínai reptéri depoban van még, várja a sorát.
2016. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. :/
2016. szept. 13. 11:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Én aug. 21-én rendeltem egy csomagot Fasttech-ről, Singapore Post-tal.


2016.09.05 15:57

Küldemény információ:

Célországba elküldve / Item sent abroad


2016.09.07 01:30

Küldemény információ:

Célországba elküldve / Item sent abroad


Ennyit lát a tracking belőle.

Úgy tűnik, valamiért be vannak most lassulva.

2016. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ahogy az is, hogy valami vámraktárban csücsül. Milyen értékben rendeltél?
2016. szept. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12$ volt összesen, nem egy nagy összeg. :/ Remélem, tényleg csak lassúak mostanában, bár az sem jó. :)
2016. szept. 13. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csomag még nem ert Magyarorszagra, mert akkor azt írja,hogy célországba merkezett...utana pedig azt,hogy belföldi feldolgozásra továbbítva..
2016. szept. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Valamiért azt gondoltam, hogy a shipped by air és a célországba elküldve azt jelenti, feltették a repülőre. És mivel levegőben nem lehet hetekig, megérkezett Magyarországra, csak itt nem "csippantották" még le, hanem itt pihen valahol.
2016. szept. 14. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!