Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért "lájkolok" ilyeneket?

Miért "lájkolok" ilyeneket?

Figyelt kérdés

Szóval, én nem vagyok aktív fb-ozó, inkább kapcsolattartásra használom az oldalt, vagy rokonok, barátok egy-egy posztját lájkolom, de ennyi.


Be is van állítva, hogy ha valaki bejegyzést tesz közzé nálam, először értesít az fb, és ha akarom engedélyezem, ha nem akkor nem, és senki nem lát semmit.


Azonban valahogy a minap a tevékenység naplómra tévedtem, és ott láttam, hogy egy csomó oldal hivatkozását elvileg "lájkoltam".

Ráadásul olyan oldalakét, amiket nem is lájkoltam, meg se kapom a bejegyzéseit se semmi, mégis elvileg "én lájkoltam". Persze ezeket törlöm, de elég idegesítő, hogy ez van.


Miért van ez, mit tehetek ellene? Valami vírus lenne?



2016. szept. 13. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
első körben reseteld a böngésződ beállításait. ha ez nem segít, akkor keress vírusokat.
2016. szept. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az jó
2016. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!