Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon hogyan tudok...

Facebookon hogyan tudok letölteni EGY DARAB chat beszélgetést?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy le lehet kérni az teljes facebook adatomat, de egy html fileban nyitja meg az ÖSSZES beszélgetést egyszerre, és mire betölti a böngésző az fél óra.


És abból kinyerni a keresett beszélgetést igen macerás...miért ilyen bonyolult kivenni egy nyamvadt beszélgetést?


probáltam már olyat, hogy egy script görgette automatán a beszélgetést....háromnegyed óráig sem ért a végére, utána meg egyszerüen csak hibával kilépett. Ki akartam menteni a HTML-t amikor az egész beszélgetést mutatja az oldal.


Nehéz eset a facebook.


2016. szept. 19. 09:27
 1/3 Camorri ***** válasza:
Erre tuti hogy gondoltál már, de azért leírom: szépen görgetsz, és Ctrl + C, Ctrl + V. Ennél jobb megoldást én nem tudok. Annyi hogy ha tényleg olyan sokat beszéltél azzal a személlyel, akkor erős gép kell, hogy pl az elejére tudj tekerni. Én is próbáltam már, 2 féle géppel is, az egyik hamarabb fagyott ki.
2016. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Letöltöd a teljes fiókod, szerkesztővel megnyitod a chat beszélgetéseket, és kitörlöd azokat, amik nem kellenek (vagy kimásolod azt, ami igen)
2016. szept. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha....oké...egy 3 megás HTML-t nyissál meg...és macerálj benne...ahaa.....okééé....több száz ezer sort tartalmazó HTML-ről van szó:D
2016. szept. 19. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!