Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez csak egy véletlen volt,...

Ez csak egy véletlen volt, vagy tényleg trollkodott velem az oldal üzemeltetője?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy tegnap úgy döntöttem letöltök egy filmet, mivel lassú a netem így ez volt az ideálisabb.

A lényeg az, hogy van egy letöltőprogramom amivel lehet folytatni a letöltéseket, és néha meg-meg szakadt a letöltés, és új letöltési címet is kellett kérnem az oldalról (thevideo . me), és folytatódott a letöltés.

De egyszer mégsem folytatta, ekkor megnyitottam böngészőben a kapott linket, és egy 13 mp-es videorészlet volt a "Rick Astley - Never Gonna Give You Up"-ból.

Valahonnan onnan kezdődött a klip, hogy: "You know the rules...", és a feliratozva volt, színes betűkkel.

A letöltés elég sokáig tartott, ezzel lehetett valami problémája valakinek?

Hiába kértem újjra, és újra letöltési linket a filmhez, ugyan azt a 13 mp-es videorészletet adta ki, amíg nem húztam ki a netet, és aztán vissza (dinamikus ip-m van).

A film egyébként a Kocka 2 volt.

El sem tudtam hinni, hogy most ez mi. :D

Szerintetek mi történt?



2016. szept. 22. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg megszegtél valamilyen szabályt (túl sokszor kezdtél letöltésbe adott időn belül), vagy csak úgy tűnt a szervernek az ingadozó kapcsolat miatt.

Ez a videó meg előre beállított trollság lehet az egyébként igazi szabályszegőknek címezve.

2016. szept. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen letöltési oldalak nem csak adatmennyiség szerint szoktak limitet megszabni egy napra, hanem letöltött fájlok számát illetően is. Minden megkezdett letöltés számít, a sikertelen is. Amikor elérted a napi limitet, akkor nem engedett tovább.


Erre azért van szükség, hogy mindenkinek jusson a szerver kapacitásából.

2016. szept. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na akkor értem, köszönöm a válaszokat. :D

Mikor megláttam miért nem tudtam folytatni a letöltést, és megláttam a videót nagyot nevettem, hogy most ez megtörténik. :D

2016. szept. 22. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!