Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom kitörölni?

Hogyan tudom kitörölni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Google Cromen egy adott oldalon peldaul van egy leirás és kijelölök mondjuk belöle egy szót és jobb gomb vizsgálat majd kitörlöm és beirok helyette mast hogy tudom ezt ugy elmenteni hogyha barmikor odalépek arra a weboldalra az az irás maradjon ott? Amit én átirtam szót ne az eredetit helyezze vissza hanem amit odairtam!
2016. szept. 22. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvásárolod a weboldalt, és utána úgy módosítod, ahogy akarod. Másképp nem tudod a más szerverén lévő más cuccát átírni. Ez olyan, mintha egy tévéműsort akarnál megváltoztatni.
2016. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De én ugy szeretném hogy csak nekem jelezze azt a más szót ne mindenkinek!
2016. szept. 22. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben írj egy böngészőplugint, grasemonkey scriptet, vagy ilyesmit, ami átírja neked minden megnyitáskor.
2016. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!