Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valakit letiltottam Faceboo...

Ha valakit letiltottam Facebookon, hogy tudom ezt feloldani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 22:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti.

De le tudod tiltani.

Elmész a tiltott emberekhez, rákeresel a nevére. Kiadja a nevét persze kép nélkül. Rá klikkelsz középsővel hogy csekkold valóban ő tiltott e le (nem tekinthető meg az oldal bla bla bla). Majd fogod és a keresőablakban szépen letiltod :D

2015. febr. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

utolsó, hülyeséget beszélsz... aki letilt, azt nem tudod tiltani, számodra olyan, mintha nem is létezne, ebben amúgy nincs semmi érdekesség, ez így normális...


ha meg feloldod, akit tiltottál, akkor nem, nem jönnek vissza az üzenetek...

2015. febr. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

És telefonon hol keressem a tiltott emberkéket? Vagy ott nem lehet?

Angol a facebookom a telefonon így nehezen találok meg bármit is :D

2015. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
hát nem hiszem, hogy a facebook-használathoz szükséges angol nyelvtudás szintje túl magas lenne :D fordítsd le a kifejezéseket, aztán később már menni fog minden
2015. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

"utolsó, hülyeséget beszélsz... aki letilt, azt nem tudod tiltani, számodra olyan, mintha nem is létezne, ebben amúgy nincs semmi érdekesség, ez így normális...


ha meg feloldod, akit tiltottál, akkor nem, nem jönnek vissza az üzenetek..."


De le tudod. Mikor beírod a blokkolásra szánt ember nevét, a javascript őt is kiadja (de itt már kép nélkül).

Valószínűleg ő róla lesz szó, fogod ée egyszerűen tiltólistára teszed. És ne írd hogy hülyeséget beszélek mert már többször is megcsináltam. Igaz, itt kicsit trükkös a dolog, de megoldható.

2015. ápr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Aha, igen, a tiltásoknál ha beírod a nevét, valóban kiadja (nekem nem is kép nélkül, hanem képpel) azt, aki téged letiltott. Máshogy nem érem el facen, nem találom az oldalát, de ott kiadja, igazad van.
2015. ápr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Cynthiaa válasza:

Sziasztok! Én azt szeretném megkérdezni, hogy letiltottam a páromat facebook-on. Azóta persze mindent megbeszéltünk, feloldottam, de észrevettem, hogy a 'kapcsolatban' résznél az adatlapnál nincs ott a neve, és én sem neki. Nem tudom visszatenni, nem adja ki a nevét. Esetleg el kell telnie egy kis időnek, mondjuk 24 órának és visszatehető a neve, vagy ezt már nem lehet rendbe hozni?!:(

Előre is köszönöm a segítséget

2016. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 mit csináljak? válasza:
Erről még senki sem halott ? tess útmutató: [link]
2018. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!