Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncor- on Hit'n'run figyelmezte...

Ncor- on Hit'n'run figyelmeztetés? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.

Amióta van Ncore oldalam, és amit letöltök, mindent vissza is töltök. Ma feljöttem Ncore-ra, és kiírja hogy Hit'n'run figyelmeztetést kaptam, és hogy a hónap végéig ha nem töltöm vissza letöltés megvonásban részesülök.


Hát én most megnéztem az aktivitásomat és azt írja hogy: "Az általad letöltött anyagokat a szabályoknak megfelelően visszaosztottad, a listád ennek köszönhetően üres." Tehát nincs semmilyen torrent amit futtatok. Akkor miért kaptam figyelmeztetést? Túl sok filmet szedtem volna le a hónapban? De mindegyiket visszatöltöttem

???



#nCore #letöltés megvonás #Hit'n run' Figyelmeztetés #Core N #Figyelmetzetés
2016. szept. 26. 19:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. nem a visszatöltésekkel volt a baj, hanem hogy amikor elkezdtem Ncorezoni nem töltöttem vissza semmit, és 27 olyan hónap volt, hogy megbüntettek. Kb fél éve rendesen mindent visszatöltöttem, és nem vagyok hülye, mert tudom, akár mennyire is nehéz elhinni, és most azért nem tudok letölteni semmit, mert az Ncore most írta hogy azért lettem letöltés megvonásba részesítve mert amég az oldalon tartozkodtam túl sok büntetésem volt. Nem baj előfizettem apremiumra oszt kész.
2016. okt. 1. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!