Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan használhatom a facebook...

Hogyan használhatom a facebook oldalamat (amit én csináltam) profilként?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy rajongói oldalam a facebookon. Régen is volt egy, de abból már kiléptem. Anno annak az adminisztrációs profilját tudtam kezelni, de azóta a facebook átment néhány kisebb-nagyobb fajta változáson és az oldalak adminisztrációs kezelőfelülete is megváltozott. A kérdésem csupán csak annyi lenne amit ott felül is láthattok, hogy hogyan tudnám azt megoldani hogy az oldalamat használhassam profilként? Amikor régen admin voltam tudtam használni, de a frissítés óta nem tudom. Egyedül annyit tudok csak, hogy a közösségi oldalakhoz hozzászólhatok mint az oldal(mást nem tudok csinálni), de viszont nem lehet az oldalam a profilom is egyben. Az oldalként üzenetet sem tudok küldeni másnak vagy az oldalt profilként használva kedvelni mást, csak fordítva. Valaki tudna segíteni? 20/F

2016. okt. 1. 22:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!