Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma a számítóg...

Atomceruza kérdése:

Mi lehet a probléma a számítógéppel hogy nincs rajta internet napok óta és nem a routerrel vagy az internetszolgáltatónál van a gond?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egész eddig jó volt, semmi probléma, egyszer csak bekapcsolás után már nem kapott jelet kábelen keresztül, ugyanezzel a kábellel pedugtam egy másik gépbe ott kapott jelet. Így rájöttem a géppel van valami, és mikor megnéztem észrevettem, hogy ahol bedugom a lan kábelt ott narancssárgán világít egy kis lámpa, de akkor is ha nincs bedugva kábel, ez valószínűleg a hálókártya? válaszotokat előre is köszönöm.

2016. okt. 3. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet driver hiba is, de igen, az is lehet, hogy kinyiffant a hálókártya.
2016. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lajos54 ***** válasza:

Vagy a hálózati kártya, vagy (szerencsésebb esetben) a csatlakozó aljzat.

Esetleg -de legkisebb eséllyel- az illesztőprogramot érte valami.

2016. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Windows hibaelharitod probaltad?

Tovabba sok helyen megtudod nezni az integralt vagy nem integralt netkartyadnak a pontos nevet:

ha integralt pl az alaplap dobozan vagy a konyveben, esetlegesen egy everest nevu programmal

probalj meg netrol leszedni drivert vagy az alaplaphoz járt cd rol ujra feltenni a szoftwareket

2016. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Windows hibaelhárító fabatkát sem ér. Ugyanúgy egy parasztvakítás, mint a windows élményindex.
2016. okt. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én nem így gondolom ,igenis sok felületes egyszerű problémára tud megoldást találni.

A windows élményindex az meg már egy másik történet... az tényleg egy kiegyensulyozatlan atgondolatlan loszar

2016. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!