Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Humble Bundle (Company of...

Humble Bundle (Company of Heroes)?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ha csak az 1 dolláros pakkot veszem meg, akkor abba a Company of Heroes 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West magába foglalja a CH2 alapjátékot vagy ez csak egy dlc?


Azt ugye látom hogy a 7.58 dolláros mutatja külön úgy mint alapjáték, de nekem az egy dollárosnál a steam úgy írja ki hogy Company of Heroes 2, és a tételeknél írja ki a fent említett dlc-t. Na most akkor ez csak ezt az egy dlc-t fogja csak tartalmazni, vagy magát az alapjátékot is (elég szar netem van,és azért nem töltöttem még le megnézni)



2016. okt. 6. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyértelműen látszik, a DLC alá van írva hogy add-on. Az alapjáték és a hozzá tartozó DLC-k színe egységes piros.


Ha megnézed külön Steamen a játékot, nem írja hogy kell hozzá az alapjáték, tehát önálló játék és nem foglalja magában az alap CoH2-t sem.

2016. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ! :)
2016. okt. 8. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!