Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti is tapasztaltatok már...

Ti is tapasztaltatok már ilyet a g2a val?

Figyelt kérdés
G2an eladtam pár cuccot játékokat tf2 ős itemeket stb. most akartam cashoutolni és azt mutatja az egyenlegem: 8 euró pedig eladtam: 3$,3$,1,5$,4$,20$ nyi cuccot. a 20$ osat nem is mutatja h eladtam pedig régebben még muattta és meg is volt.És levont 15$ -t is . Mit tegyek ezt még vissza tudom kapni vhogy?

2016. okt. 6. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy tisztában vagy-e a szabályokkal a g2a-n, ezért leírom:

- Az eladásaidból származó összeget 14 nap elteltével írják jóvá a felhasználható egyenlegeden, addig is láthatod a G2A PAY oldalán az Overview fül alatt, hogy mekkora összeg a felhasználható, és mennyi vár jóváírásra. Ugyanitt tekintheted meg a tranzakció előzményeidet, hogy mennyit kaptál, illetve mennyit vont le a G2A.

-Minden ajánlattételed után 0,15€-t levon a G2A ajánlattételi díjként, ezt egyből le is vonják az egyenlegedből. (Tehát ha egyszerre kiraksz 5 cuccot eladásra, akkor 5*0,15€-t von le egyből.)

- Minden eladáskor 0,35€-t illetve további 10% illetéket levon az egyenlegedből, szintén a saját hasznukat gyarapítva a te eladásodon. Ezt pontosan akkor vonják le, mikor a cuccodat megvették.


Tehát ha te eladsz valamit, általánosan úgy kell számolni, hogy az ár, amennyiért eladod, abból le kell vonnod 0,15+0,35+10%-ot és így kapod meg azt az összeget, amit az eladástól számított 14.-ik napon tudsz majd kiutaltatni magadnak. (Lehet, hogy TF2 itemekre kicsit más a szabály, de ehhez hasonló az is.)


Remélem ezek tudatában már érted a helyzetet, ha nem, akkor lehetséges, hogy tényleg valami hiba van nálad, ezesetben írj a G2A support-nak (van live chat is), bár nem szoktak túlságosan segítőkészek lenni. Más opcióid nem igen vannak.

2016. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!