Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon mennyi idő után...

Facebookon mennyi idő után törlődnek az üzenetek?

Figyelt kérdés
Visszapróbáltam keresni egy régi beszélgetésemet, de már nincs meg. Évekkel ezelőtt beszéltem utoljára az illetővel. Amikor megnyitom az "üzenet" fület a profilján, ott kéne lennie a legutolsó üzenetnek, ehelyett egy teljesen új beszélgetés indít. Biztos vagyok benne hogy nem töröltem.

2016. okt. 6. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy törlődnének. A facebook adatbázisában ugyanúgy megmaradnak, ahogy a képek is, attól még hogy te nem látod.
2016. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát ilyen nincs :D
2016. okt. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
VALAKI AKI ÉRT A FACEBOOKHOZ IRJON MÁR RÁm, kiirtam 3x is ugyan azt a krédéset senki nem válaszolt erre a sz@arra meg 2-en is wtf
2016. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Gondolom azt is ilyen kultúráltan fogalmaztad meg.
2016. okt. 6. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
"wtf" kotonszökevényeknek nem szoktak válaszolni, ez manapság alap. (ezt a kérdésedbe beleírogató válaszolónak üzenném :D)
2016. okt. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kérdező: nem, nem így, nem jött be

utolsó válaszoló: miért is gyikozol 11 óra köról? nincs suli se munka? ennyire rossz az életed? sajnálatos. Nekem van magyarázatom hogy miért néztem fel msot gyikra de neked mégis mi lehet :D Szánalmas! Üdv, nem olvasom el a válaszokat

2016. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és még valami az nem koton hanem condom :) Lúzer
2016. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

xDDDDD

Annyira próbálkozik oltani, lassan már azt is elhiszem, hogy ez az életcélja.

Nice try, but maybe later XDD

Összeromboltam a lelkivilágát szegénynek :C

2016. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!