Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van 1 routerem (Netis) nevvel,...

Van 1 routerem (Netis) nevvel, es lapotpon szoktam internetezni, a szamitogep teljesen mas szobaba van, es a tegnap este nem ment az internet, ki-be huztam a routert majd nyomtam egy Factory resetet. Valakinek vlmi otlet?

Figyelt kérdés
Ez utan jelzi a wifi-t mind a laptopon telefonon es szamitogepen, ra is tudok csatlakozni, de csak nem megy! . Hiaba nyomtam factory reset, jelzi, hogy van wifi, ra is csatlakozik, de csak nem megy!

2016. okt. 7. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel a factory reset töröl minden beállítást, nyilván újra be kéne állítani a routert...
2016. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozik a router a nethez? És itt nem csak arra gondolok, hogy bevan dugva.
2016. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*be van
2016. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehat, minden "megy" allitolag, a Routeren is vilagitnanak amiknek kell zold-en, a szamitogepen pedig Unindefined azt hiszem, a Laptopon pedig ugyanugy mint ezelott ott a Wifi jele, maximalis jellel,es amikor csatlakozok, engedi de mikor megnyitok valamit, nincs internet.
2016. okt. 7. 11:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Milyen interneted van? kábelnet, dsl? van modem?
2016. okt. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy újabb TP-Link klón... :-(


Ha resetelted, akkor újra be kell álíltani mindent.

Többek közt pl. a WAN kapcsolatott is, ami lehet pl. PPPoE amihez felhasználó név és jelszó kell, ez jó eséllyel csak a szerződésen lesz meg.

2016. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát vaze, ha nem értek valamihez nem esek neki, pláne nem resetelem :) Gondolom azt is vágod, hogy gyári jelszó van most az adminon, a wifi meg kódolatlan... Amikor routert vettem így sikerült véletlenül belépjek a szomszéd routerébe és jelszót változtatni. És még csodálkoztam, hogy lanon miért nem férek hozzá a routeremhez, mire leesett hogy nem is azt buzerálom :D
2016. okt. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!