Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem fogadja el a router...

Miért nem fogadja el a router menü az új jelszót?

Figyelt kérdés

TP-Link routerem van és az avast már régóta piszkált, hogy gyenge a jelszó. Azt írta, hogy a felhasználónév: admin és a jelszó: admin. Pedig nem is ez a router neve és jelszava. Követtem az avast utasításait és belementem a [link] router menübe. Itt valóban admin/ admin volt a jelszó. Beléptem és megváltoztattam a felhasználónevet és a jelszót és azóta nem tudok újra belépni a menübe. A router működik és van net is a megszokott jelszóval. Csak a menübe nem tudok belépni.


Szóval? Mi a rák baja van? Mit csináljak?



2016. okt. 7. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Hát mire változtattad meg? Azzal kell belépni. Ha elfelejtetted, akkor reseteld a routert és az visszaállítja admin/admin-ra (az összes többi beállítást is törli)
2016. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Az új jelszót nem felejtettem el, mivel ma változtattam meg. Csak nem fogadja el és nem tok belépni. Nem ír ki semmit, hogy helytelen vagy ilyesmi csak betölti még egyszer az oldalt, mintha rá frissítenék az oldalra.
2016. okt. 7. 16:25
 3/3 A kérdező kommentje:

Nah, megcsináltam, amit javasoltál, de most semmi sem működik, nem tom beállítani újra a routert, pedig eredetileg is én állítottam be.


Szóval, nagyon fajin... segítsetek léci!

2016. okt. 7. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!