Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Brutálisan belassult a netem!...

Brutálisan belassult a netem! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy minden előjel nélkül belassult az internetem,van,amikor egy youtube videót nem tud lejátszani. Ez már lassan egy hete megy. Mit csináljak?

2016. okt. 8. 11:24
 1/6 anonim válasza:
Talán túl sokat vannak rajta az interneten, vagy a szolgáltató karbantart. Sajnos ez ellen nem nagyon lehet mit tenni.
2016. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ennek ezeregy oka lehet:

lopják a wifid

gyenge a wifijel

rossz a kábel/érintkezés

vírusos a géped

hardverhiba a gépeden

mobilneted van és elfogyott a kereted

karbantart a szolgáltató (mondjuk ha egy hete tart, akkor ez nem valószínű)

stb.


Próbáld ki másik eszközzel, és ha azzal sem jó, akkor hívd fel a netszolgáltatód.

2016. okt. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Annyi kérdésem lenne még hogy Windows 8.1 opr. rendszerem van. És van egy olyan hogy helyi kapcsolat, tap windows adapter v9. De azt írja hogy ennél a helyi kapcsolatnál nincs internet kapcsolat. Lehet hogy ez lenne a baj? Ha igen, ezt hogy kellene megoldanom?
2016. okt. 8. 15:05
 4/6 anonim válasza:

Több kapcsolat sokféle képen létrejöhet.A lényeg ha nem lenne kapcsolatod a nettel nem menne a net.A lassulás nem ez okozza.

Az első kérdésre meg annyit mondanék mérd meg többször a sebességed.itt: [link]

Ha mérések szerint sokkal kevesebb a netted mint kellene.

És ha tudod ,hogy senki más nem viheti el a sebességed.Akkor Szólj a szolgáltatónak lehet ő tud választ adni.

2016. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tegnap lemértem és különös módon sokkal gyorsabb volt a sebesség! 3.40 Mbit/s volt. Ma megint lemértem, és visszaesett 0.56 Mbit/s rá. :(
2016. okt. 9. 11:23
 6/6 A kérdező kommentje:
*ra
2016. okt. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!