Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Magyar Posta oldalán hogy...

A Magyar Posta oldalán hogy lehet címet módosítani? SOS

Figyelt kérdés
Feladtak nekem egy csomagot, és a szállítási címet szeretném módosítani..az a baj, hogy már kedden szállítanák,de nekem fontos lenne, hogy átvegyem, máshogy nem tudom megoldani, csak ha címet módosítok, ezt az opciót azonban nem találom! SOS!

2016. okt. 9. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Amelyik posta körzetében vagy ott kell kérni a csomag máshova történő kézbesítését.
2016. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
(Esetleg kérheted, hogy postán maradjon és bemész majd érte)
2016. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 30km-re szállítják ki tőlem, mert eredetileg úgy volt, hogy ott fogok tartózkodni, de mégsem..nekem pedig elég fontos a csomag, ami nem várhat +1 napot...szóval hogy kellene kérni? Szállítják x faluba, de én y városban lakom, csak ott dolgozom, aznap pont nem leszek kint..és Pestről küldik a csomagot, de elvileg már abban az y városban van, ahol lakom a nyomonkövető szerint..
2016. okt. 9. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor már sehogy...
2016. okt. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ugyebár a futár majd hív előtte nyilván..tegyük fel, hogy kiviszi x faluba, odatart, akkor én nem mondhatom ,hogy y városba hozza?
2016. okt. 9. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem fogja... csomag méretétől függen, lehot hogy a postásnál lesz, az meg nem fogja bicajon átvnni.

Ha pedig kocsival visszik, akkor se, hagy egy cetlit és helyi postán hagyja.

2016. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

eggyik se fog ~órás kitérőt tenni a kedvedért.

max ha felajánlasz egy deákigazolványt. (20 ezrest)

2016. okt. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elvileg amikor a csomagos postás már ott fog állni a címen és te nem vagy ott(vagy végzett az előzőn)akkor kötelező felhívnia téged telefonon-és akkor mondhatod neki hogy átirányítást kérsz,ő ráírja a csomagra és másnap megkapod az új címen.
2016. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az eredmény,felhívott a futár?
2016. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valaki tud segíteni, hogy csomagot kapok, ma délelőtt adták fel, a cím jó, de nem elégséges. Hogyan lehet korrigálni/módosítani, mert úgy tudom, lehet.
2021. júl. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!