Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valahogy megoldható, hogy a...

Thomas5000 kérdése:

Valahogy megoldható, hogy a routerem ne törölje kb.20 perc után az ARP tábláját?

Figyelt kérdés

tudom ARP binding kell, de sajnos az én routerem (upc connect box) nem tudja azt.


(Nem szeretnék új routert venni (tudom, hogy olcsó), és nem szeretnék Gargoylet meg ddwrt meg hasonló dolgokat felrakni.)


Tehát valahogy így simán ez megoldható esetleg?


Ha nem akkor nem.


A válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 10. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, kb. kilőttél minden lehetőséget. :D A UPC boxon nemigen tudsz bármit átkonfigolni, ha akarnál se tudnál rá DDWrt-t tenni.

Szerintem nincs megoldás. Amúgy miért kell ez? Nem szokott fennakadást okozni, ha időnként újra kell épiteni az ARP táblát, kivéve, ha valamelyik eszköz hazudik a saját MAC ciméről.

2016. okt. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A wake on lan miatt kellene. Mert sajnos így csak 20 percig tudom felkelteni a gépet.
2016. okt. 10. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz beállítani a UPC routeren egy DMZ-t? Mert akkor minden bejövő forgalmat átdob a gépedre, tehát a magic packet-nek is át kell mennie.
2016. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos azzal nem megy.
2016. okt. 11. 14:28
 5/6 anonim válasza:
Lett barmi megoldas? En most kaptam Connect Box-ot, de ugy tunik, hogy a WOL nem tamogatott. Szoval marad a modem mod es sajat router. Kar erte, mert maga a WiFi HW eleg jo a Connect Box-ban.
2017. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lett megoldás. :(
2017. márc. 22. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!