Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem jó a mobil internetem és...

Gegetor kérdése:

Nem jó a mobil internetem és wifire sem csatlakozik, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A mobilom Sony Xperia M2 gyártmányú telefon.Kb 2 éve van meg ,eddig remekül működött az internet is és a wifi is..már esett le párszor a földre és a képernyője is kb 3-4 hónapja úgymond "pókhálós" tehát eléggé megviselt..ezzel ellentétben nem volt baj a nettel sem se wifivel,úgy 3hete kezdett el cseszekedni az egész ,előszőr csak a mobil net aztán már a wifi is..nem értem mi lehet a probléma ..kiváló minőségben van a wifi rá megyek a csatlakozásra aztán annyit ír ki hogy nincs tartományban vagy hogy Mentve,WPA/WPA2 védelemmel ellátva és ennyi ,nem csinál semmit ,néha csatlakozik rá de az is kb 5-6 percre ,a mobilnet is kb ennyi időre jó nagyon ritkán.

Mi lehet a probléma?


2016. okt. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy nem tökéletes az android network stack-je. Kapcsold ki, vedd ki az akksit, várj két percet, tedd vissza, kapcsold be, és 90%, hogy jó lesz a net.


Ha mégse, próbálkozz a gyári beállítások visszaállításával. Ne feledd, hogy ettől a telefonod "újszerű" állapotba kerül, tehát a személyes dolgaidat mentsd le, vagy tárold felhőben.

2016. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos megpróbáltam a gyári beállítást de nem jött be,most se csatlakozik a semelyik wifihez ,kiváló minőséget ír ,de mikor rá megyek hogy csatlakozás egyből írja h gyenge a jel..így már bejelentkezni se tudok sehova meg semmi.

az akut nem vettem ki azt ajánlották hogy ne vegyem ki

de köszönöm a választ :)!

2016. okt. 12. 17:22
 3/3 A kérdező kommentje:

habár valamivel jobb lett a mobil net de a wifi ugyan úgy rossz.

és akadt még egy gondom is ,ugye az előző play áruházas fiókommal töltöttem le játékokat..a gyári beállítás visszaállítása után egy másik meglévő fiókkal jelentkeztem be,és amivel eddig játszottam az előző fiókkal letöltött játékokkal a mostanin már nem tudom letölteni őket ..hiába írom be a játék nevét az eredetit nem adja ki csak a hackeket vagy más kiegészítőket tehát hogy az alapjátékot nem adja be a keresési listán.

Mi tegyek ennek érdekében?

2016. okt. 14. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!