Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik online felhőtárhelyet...

Melyik online felhőtárhelyet ajánlotok, a filmeknek, zenéknek 50GB-1TB?

Figyelt kérdés
Google Drive jó lenne, csak sajnos 15GB ad ingyen. Nekem meg ingyen kellene. A Megárol olvastam itt gyakorin, feltöltöm a filmeket, és ha újra megakarom nézni a filmeket, akkor újra lekel töltsem a gépre, ami nekem nem jó. Olyan tárhely lenne a jó, mint a Google Drive mert ott meg tudom nézni online a filmeket. Még csoda a Google Drive nem törölte le a legújabb mozi filmet, amit feltöltöttem Privátba mert nem osztom meg senkivel. Olyan tárhely kellene, ami sosem törli le a filmeket, zenéket mert nem azért töltöm fel jó pár órán keresztül hogy le töröljék, meg nem tudom meg nézni csak az után hogy újra letöltöttem a gépemre.

2016. okt. 10. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
localhost
2016. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több, mint 50GB-ot ingyen??? Vedd ki a biliből a kezed! Felhőtárhely eleve nem filmekre való (amiket bármikor letölthetsz újra), hanem fontos saját fájlokra (munka, saját programozási anyagok, fotók, stb). Ha viszont neked ekkora tárhely kell, akkor legalább legyél hajlandó fizetni érte. Ekkora tárhelyet ingyen SEHOL nem fogsz kapni.


Tudnám ajánlani a pCloud-ot, ahol 500GB van havi 4 dollárért (kb. 1100 Ft), de ha neked az is drága, akkor csak sajnálni tudlak...

2016. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Mega miért nem engedi meg online megnézni a filmeket, csak ha letöltöttem a gépre? A Google Drive meg meg engedi nézni online a filmeket, ez hogy lehet?
2016. okt. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!