Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani hogy...

Nikolas Kidman kérdése:

Hogyan tudom beállítani hogy a Chrome mentse el a jelszavam?

Figyelt kérdés
Régen véletlen arra kattintottam hogy ne mentse el, de most jól jönne a funkció. Minden beállítást átnéztem, de nem találtam meg.

2016. okt. 11. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor berakja a kivételek közé- vagyis beállítások- spec. beállítások - itt jelszavak és űrlapok- jelszavak kezelése. Itt - a soha ne mentese a jelszavakat erről az oldalról- itt kéne lennie az oldalna. Kitörlöd innét, majd bejelölöd, hogy ajánlja fel a jelszavak megjegyzését. Innentől azt hiszem egyértelmű a dolog. Üdv.
2016. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

- itt lehet :


[link]

2016. okt. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem működik!

kivettem a tiltott oldalak közül, de nem menti el!

2016. okt. 12. 12:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Bejelölted, hogy ajánlja föl a jelszavak mentését? Esetleg utána indítsd újra a böngészőt is.
2016. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az egész gépet úraindítottam tegnap óta :)
2016. okt. 12. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, mit csinálhatsz rosszul, de én kipróbáltam, és működik. Viszont, most vettem észre, hogy a bejelentkezés után egy kis kulcs jelenik meg az oldal linkje után, arra ha ráviszem az egeret, egy lenyíló kis ablakban kiírja, hogy jelszó mentése. Ez gondolom újítás, én régen nem használtam már kivéve most, hogy kipróbáljam jól írtam- e le a megoldást. Jól, mert nálam ok.
2016. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Remélem ez segít.

2016. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21:11-nek ,valamiért nem jó a linked ....
2016. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kössz, hogy figyelmeztettél, nem igazán értem, miért nem lehet belinkelni a google photos- ba feltöltött képeket.
2016. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2016. okt. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!