Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jól értem, hogy ez a dropbox...

Jól értem, hogy ez a dropbox úgy működik, hogy ha több gépre feltelepítem s minden ugyanabba a regisztrációba lépek be mikor használom akkor ha az adat valamelyik gépen megsérül, akkor bármelyik másik gépen elérhető lesz?

Figyelt kérdés
alkérdés: mit jelent mikor egy file elején ez a karakter van:_?
2016. okt. 14. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez úgy történik hogy van egy online tárhely ahová tudsz fájlokat feltölteni és ezeket bármelyik gépen el tudod érni. Továbbá ha van kliens program a gèpen akkor érheted ennek a felhőnek a szinkronizálását.

Ha a letöltött adatban törtènt a hiba akkor driveból azonnal le tudod tölteni az ott lévő jó fájlt.

Viszont ha módosítasz a fájlon és ezt a dropbox mappájában az eredeti felülírásával teszed, akkor ugyanúgy leszinkronizálja a módosított fájlt, az eredeti ebben az esetben sehol nem marad meg

2016. okt. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezzel nincs gond, mert ugyis mindig verziót mentek.

Csak eddig fel se merül bennem hogy adatbiztonság növelésére is használható, eddig csak a pendrive-ot váltottam ki vele, vagy ha nem használtam pendrive-ot akkor önmagamnak küldtem el emailben.

Még egy kérdés: mi történik ha egy gépről törlök egy file-t?

Akkor mindenhonnan törli, vagy visszaszinkronizálja arra az egy gépre a többiről?

2016. okt. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!