Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassult le drasztikusan...

Miért lassult le drasztikusan a netem a gépemen miközben a telefonon működik?

Figyelt kérdés

Pár napja figyeltem fel rá. 30 megás net jön wifin keresztül a szomszéd tulajtól (én bérlő vagyok) ami az utóbbi időben az egy megát sem éri el, átlag 0.1-0.5 között mérem. A feltöltés normálisan 6 mega körüli. Ugyanazt a wifit használó telefonon 30-at mértem, csak a desktopon történt valami. Amit próbáltam, de eddig nem segített: vírusirtás (Mailwarebyte, AVG, CCleaner teljes tisztítás) Win tűzfalon kiiktatam mindent ami nem szükséges, start programok törölve, töredezettségmentetsítés, win sebességkorlát kiiktatása, router újraindítása, nincs torrent és semmi más ami netet használ. A hálózati kapcsolatok tul. panelen, és a feladatkezelőben hol 29 hol 7 meegás kapcsolatot mutat, miközben a sebességmérések rendre 1 alatti értéket.

Win 7


ha valakinek lenne ötlete hogy ez miért lehet azt megköszönném.


2016. okt. 15. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
wifi driverét én újraraknám.
2016. okt. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!