Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom youtubera feltölteni...

Nem tudom youtubera feltölteni a videómat, úgy hogy mások is lássák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerzői jogos baromságok miatt nem engedi, hogy más felhasználó megtekintse a videómat. Ajánlanátok egy olyan oldalt, ahová ingyen fel tudom tölteni, és meg tudom mutatni annak a kb 15 embernek, akit érdekel? Mindannyian külföldön vagyunk, nem tudunk összeülni, csak au internet a megoldás. Nekem egy olyan lehetőség is jó lenne, amivel csak egyenként ell lehet küldeni. A videó kb 1GB, e-mailben lehetséges? Vagy inkább más legyen?

2016. okt. 15. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Töltsd fel Google Drive-ba vagy Dropbox-ba, és küldd el nekik a linket.
2016. okt. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vágd ki belőle a lopott tartalmat.
2016. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Szerzői jogos baromságok miatt nem engedi, hogy más felhasználó megtekintse a videómat."

szerzői jogvédett tartalmakat nem akarsz megosztani.. mármint elég drága dolog lenne..

elküldeni el tudod ha felhő alapú tárhelyet használsz pl google drive

2016. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, google drive-al megoldottam.
2016. okt. 16. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:

ne tölts fel jogvédett tartalmat. Ha saját videó, akkor fel kell, hogy tudd tölteni, csak ne tegyél aláfestő zenét, vagy olyat válassz, ami nem jogvédett.

De, azért, ha 1 gigás az a "videó", eléggé úgy érzem, hogy nem videóról, hanem valamilyen filmről van szó. Ami meg ugye jogvédett.

2016. okt. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, vannak benne filmből kivágott jelenetek, de csak kb 2-3 percesek, a nagy része saját kreálmány. Viszont ezekszerint a vizuális anyagot is felismerte. Viszont akkor azt nem értem hogy a Dancsó Péter videói, ami bőven tartalmaz filmekből kivágott jeleneteket, hogy-hogy nem tiltják le, de mind egy, az a néhány ember, akit érdekel, az így hozzáfért. De azért köszönöm.
2016. okt. 17. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!